Zadzwoń jeśli masz pytanie

600 580 601

lub wyślij sms - oddzwonimy

Zapraszamy do naszego sklepu:

NOWY-SĄCZ Ignacego Paderewskiego 44

O Sklepie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przygotowaliśmy dla Państwa najlepszą ofertę akumulatorów. Nie wierzysz? Sprawdź nas!  Dołącz do grona zadowolonych klientów firmy Centrum Akumulatorów Auto Elektro.
Nasza firma opiera się na współpracy handlowej z największymi producentami akumulatorów na świecie. W swojej ofercie posiadamy również szeroki wybór prostowników , ładowarek , urządzeń rozruchowych do różnego zastosowania.
W swojej dystrybucji posiadamy produkty następujących producentów:
VARTA, BANNER, BOSCH, CENTRA, OPTIMA, EXIDE, GIGAWATT, YUASA, AUTO POWER,  DEKA, AKUMAX , BPOWER, TROJAN, CTEK , STEF-POL, LEMANIA , IDEAL
Firma Centrum Akumulatorów Auto Elektro posiada status Autoryzowanej Stacji Obsługi Akumulatorów.
Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na zebranie cennego doświadczenia w branży akumulatorowej. W chwili obecnej posiadamy w ciągłej sprzedaży pełen asortyment akumulatorów oraz  urządzeń rozruchowych do każdego typu pojazdu poruszającego się po drogach i nie tylko. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek problemów dotyczących tematyki akumulatorów , prostowników oraz urządzeń rozruchowych. Auto Elektro działa na rynku akumulatorów w szerokim zakresie wspomagając również branżę telefoniczną (centrale telefoniczne), informatyczną (podtrzymanie zasilania - UPS), bezpieczeństwo mienia (centrale alarmowe, monitoring przemysłowy).
Nasza oferta jest wzbogacana w sposób ciągły również dzięki Państwa zapytaniom.

Zapewniamy GRATIS:
 -  pomiar sprawności starego  akumulatora
-   pomiar ładowania w pojeździe
-   pomiar poboru prądu
-   test rozrusznika
 -  demontaż i montaż akumulatora
 -   bezpłatne badanie akumulatora przez okres gwarancyjny
 -  na życzenie klienta   wykonujemy demontaż/montaż na podtrzymaniu napięcia w aucie, dzięki czemu klient nie traci danych ustawień radia i innych elektronicznych układów sterujących.

KODOWANIE AKUMULATORA -  kodujemy akumulatory do samochodów posiadających system  START&STOP , EFB  lub  w sytuacji, gdy wymaga tego komputer pokładowy pojazdu.

ŁADOWANIE AKUMULATORA – na życzenie klientów ładujemy akumulatory głęboko rozładowane oraz sprawdzamy ich  stan wg poniższego cennika:
- ładowanie akumulatora motocyklowego   10,-
- ładowanie akumulatora samochodowego    20,-
- uruchamianie nowych, suchych akumulatorów    20,-

WYPOŻYCZANIE AKUMULATORÓW -  wypożyczamy akumulatory w nagłych sytuacjach i na krótki okres czasu ( w tej kwestii prosimy o kontakt telefoniczny celem ustalenia szczegółów).

REKLAMACJE - rozpatrywane są "od ręki". Jeśli akumulator wymaga dodatkowych badań (np. naładowania), rozpatrzenie reklamacji trwa nie dłużej niż 14 dni. Staramy się zapewnić naszym klientom  na czas reklamacji akumulator zastępczy.
                

MOBILNY SERWIS 24h!!!
ODPALANIE - pojazdów za pomocą urządzenia rozruchowego
Na życzenie klienta na terenie Nowego Sącza dowozimy i montujemy akumulator w samochodzie wg poniższego cennika:
    -  koszt dojazdu z montażem   100,-

Pozostając do Państwa dyspozycji zapraszamy do współpracy.